Garda Závěska na zátěž 10ks –

Garda závěsky na zátěž s jistícím kolíkem v hnědé, zelené a čiré barvě pro různé povrchy dna. Ramínko bylo protaženo až na konec závěsky,... více informací »
Garda Závěska na zátěž 10ks
Značka: Garda
124 Kč
Více informací
Garda závěsky na zátěž s jistícím kolíkem v hnědé, zelené a čiré barvě pro různé povrchy dna. Ramínko bylo protaženo až na konec závěsky,...

Garda závěsky na zátěž s jistícím kolíkem v hnědé, zelené a čiré barvě pro různé povrchy dna. Ramínko bylo protaženo až na konec závěsky, tak aby při silových náhozech s těžkou zátěží nedošlo k její ztrátě.

Garda závěsky na zátěž s jistícím kolíkem v hnědé, zelené a čiré barvě pro různé povrchy dna. Ramínko bylo protaženo až na konec závěsky, tak aby při silových náhozech s těžkou zátěží nedošlo k její ztrátě. Naopak, pokud si přejete, aby po záběru zátěž odpadla, nasaďte čepičku na závěsku jen do poloviny. Tělo závěsky je optimalizováno pro obratlíky č.8, které do něj krásně zapadnou. Pak už stačí jen zastrčit kolíček. Pokud chcete závěsku použít na průběžnou montáž, dejte před ní gumový nebo tungstenový korálek.

  • Balení 10 ks.

Tento neodolatelný výrobek Garda Závěska na zátěž 10ks je k dispozici bezstarostně tady u nás v sekci závěsky, převleky! Najděte si zlevněné výrobky z této známé rubriky z pohodlí domova. U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další prověřené kousky od značky Garda. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Garda vám nabízí kvalitní sortiment.

Tento žádaný produkt Garda Závěska na zátěž 10ks - čirá od známé značky Garda lze pořídit právě dnes až neuvěřitelně levně! Nabídky již od 124 Kč.