Garda Šokový vlasec Shock

Šokový nástavec z vysoce kvalitního monofilního vlasce. Má několik zásadních vlastností, které z něj dělají ten správný „šokáč“. ... více informací »
Garda Šokový vlasec Shock line 50m
Značka: Garda
189 Kč
Více informací
Šokový nástavec z vysoce kvalitního monofilního vlasce. Má několik zásadních vlastností, které z něj dělají ten správný „šokáč“. ...

Šokový nástavec z vysoce kvalitního monofilního vlasce. Má několik zásadních vlastností, které z něj dělají ten správný „šokáč“. 

Šokový nástavec z vysoce kvalitního monofilního vlasce. Má několik zásadních vlastností, které z něj dělají ten správný „šokáč“. V první řadě bylo dbáno na jeho odolnost, zejména s ohledem na kontakt s překážkami, jako jsou větve a kameny. Je kulatý a hladký, takže po překážkách sklouzává a nezařezává se do nich. Za druhé byla brána v potaz jeho tvarová paměť.

Mnoho monofilních vlasců v silném průměru má totiž velkou tendenci se kroutit a vytvářet smyčky ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. Se Shock line se toho nemusíte obávat, i když i u něj doporučujeme před navinutím na naviják natáhnout oba konce proti sobě. Třetí podstatnou věcí je nenápadnost. Je zbarvený tak, aby byl co nejméně postřehnutelný. Je přitom natolik těžký, že si svoji vahou lehne na dno, v naprosté většině případů po celé délce.

Pro nahazování doporučujeme 6 až 8m, pro vyvážení 10 až 25m.


Tento designový produkt máte možnost sehnat mimo jiné tady na našem webu ve známé kategorii vlasce. Nyní získáte ještě podobné kousky z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu.

Tento žádaný produkt Garda Šokový vlasec Shock line 50m - 0,40 mm značky Garda snadno seženete u nás právě pořád výhodně. Akční cena již od 189 Kč.