Garda Boilie jehla silná

Garda Heavy Duty Lip Close Needle je silná a velmi pevná nerezová jehla se zámkem, určená k použití pro boilies nebo partikl. Garda Heavy Duty Lip... více informací »
Garda Boilie jehla silná se
Značka: Garda
99 Kč
Více informací
Garda Heavy Duty Lip Close Needle je silná a velmi pevná nerezová jehla se zámkem, určená k použití pro boilies nebo partikl. Garda Heavy Duty Lip...

Garda Heavy Duty Lip Close Needle je silná a velmi pevná nerezová jehla se zámkem, určená k použití pro boilies nebo partikl.

Garda Heavy Duty Lip Close Needle je silná a velmi pevná nerezová jehla se zámkem, určená k použití pro boilies nebo partikl. Zavírací zámek zajišťuje bezpečné a jednoduché udržení smyčky vlasového závěsu při přetahování nástrahou. Použitá výrazná barva komfortně tvarované rukojeti je velkou výhodou pro lepší rozeznání a snížení rizika ztráty.Osvědčený a oblíbený produkt nejvyšší kvality a dlouhé životnosti! 

Celková délka: 10 cm
Délka samotné jehly: 6,1 cm
Barva rukojeti: červená
Balení: 1 ks

 

Akční produkt Garda Boilie jehla silná lze pořídit bezstarostně tady na webu zařazený v kategorii jehly! Prozkoumejte oblíbené kusy z naší sekce v akci.

Tento kvalitní a žádaný produkt Garda Boilie jehla silná se zobáčkem červená od kvalitní značky Garda můžete získat v aktuální nabídce levně. Produkt nakoupíte teď u nás za 99 Kč.