Garda Boilie jehla na

Garda Splicing Needle je velmi tenká ale pevná nerezová jehla se zavíracím zámkem, určená na pro snadnou a jednoduchou práci s olověnou šňůrkou. ... více informací »
Garda Boilie jehla na šňůrku s ol.
Značka: Garda
99 Kč
Více informací
Garda Splicing Needle je velmi tenká ale pevná nerezová jehla se zavíracím zámkem, určená na pro snadnou a jednoduchou práci s olověnou šňůrkou. ...

Garda Splicing Needle je velmi tenká ale pevná nerezová jehla se zavíracím zámkem, určená na pro snadnou a jednoduchou práci s olověnou šňůrkou. 

Garda Splicing Needle je velmi tenká ale pevná nerezová jehla se zavíracím zámkem, určená na pro snadnou a jednoduchou práci s olověnou šňůrkou. Hladký povrch koncové části zajišťuje hladký pohyb uvnitř olověné šňůrky a vytváření dokonalých smyček. Zavírací zámek zajišťuje bezpečné a jednoduché zachycení pláště olověnkou při přetahování její vnitřní dutinou. Použitá výrazná barva komfortně tvarované rukojeti je velkou výhodou pro lepší rozeznání a snížení rizika ztráty. Osvědčený a oblíbený produkt nejvyšší kvality a dlouhé životnosti! 

Celková délka: 10,2 cm
Délka samotné jehly: 6 cm
Barva rukojeti: zelená
Balení: 1 ks

 

Hodně žádaný produkt získáte právě zde tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii jehly. Připravili jsme zlevněné produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny. To ale ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás také další kousky značky Garda. Najdete je níže na této stránce. U zákazníků oblíbená značka Garda má v nabídce vynikající produkty

Unikátní a žádaný produkt Garda Boilie jehla na šňůrku s ol. jádrem zelená od populární značky Garda snadno můžete najít právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně stojí u nás 99 Kč.