Fox Rage Zátěže Dropshot

Dropshot Pencil Lead Weights má tendenci se zachytávat mnohem méně, než jiné hmotnosti, ale také nahazování je mnohem přesnější, než by jejich... více informací »
Fox Rage Zátěže Dropshot
Značka: Fox Rage
143 Kč
Více informací
Dropshot Pencil Lead Weights má tendenci se zachytávat mnohem méně, než jiné hmotnosti, ale také nahazování je mnohem přesnější, než by jejich...

Dropshot Pencil Lead Weights má tendenci se zachytávat mnohem méně, než jiné hmotnosti, ale také nahazování je mnohem přesnější, než by jejich váha napovídala.

Dropshot Pencil Lead Weights má tendenci se zachytávat mnohem méně, než jiné hmotnosti, ale také nahazování je mnohem přesnější, než by jejich váha napovídala. Drátěný klip může být nacvaknut na různé průměry vlasců a váhy lze rychle měnit podle aktuální situace u vody. K dispozici ve hmotnostech: 10 g, 12 g, 15 g, 20 g a 25g.

Vynikající produkt Fox Rage Zátěže Dropshot můžete pořídit také u nás ve známé sekci koncová olova. Nyní si můžete pořídit ostatní kousky ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento diskontní kousek Fox Rage Zátěže Dropshot Pencil Leads - 10g / 5ks od značky Fox Rage lze zakoupit na našich stránkách nyní extra se slevou! Cena již od 143 Kč.