Fox Rage Predator Swinger

Jsou stejné jako naše Adjustable Swinger Bite Alarms, ale bez nastavitelného závaží. Jsou stejné jako naše Adjustable Swinger Bite Alarms, ale bez... více informací »
Fox Rage Predator Swinger Bite
Značka: Fox Rage
481 Kč
Více informací
Jsou stejné jako naše Adjustable Swinger Bite Alarms, ale bez nastavitelného závaží. Jsou stejné jako naše Adjustable Swinger Bite Alarms, ale bez...

Jsou stejné jako naše Adjustable Swinger Bite Alarms, ale bez nastavitelného závaží.

Jsou stejné jako naše Adjustable Swinger Bite Alarms, ale bez nastavitelného závaží. Jsou extrémně lehké a kladou pouze minimální odpor jakémukoliv dravci, který uchopí vaši nástrahu.

Vlastnosti:

  • Zářivě oranžová barva pomáhá k lepší indikaci záběru.
  • Lehké rameno s kuličkovým klipem poskytuje minimální odpor
  • Může být použit s předním alarmem
  • Zadní klip je vhodný pro většinu vidliček

Vysoce kvalitní výrobek Fox Rage Predator Swinger získáte také tady na webu v populární kategorii swingery. Vyberte si zlevněné zboží z této rubriky z pohodlí domova! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další kvalitní produkty od dodavatele Fox Rage. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Fox Rage Predator Swinger Bite Indicator od výrobce se skvělou pověstí Fox Rage máte možnost sehnat již dnes opravdu výhodně! Za bezkonkureční cenu 481 Kč.