Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Skvělá nástraha na candáty v podobě... více informací »
Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads
Značka: Fox Rage
22 Kč
Více informací
Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Skvělá nástraha na candáty v podobě...

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla.

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shad jsou vyrobeny z hustějšího materiálu, což jim dává vyšší frekvenci pohybu ocásku a tím i agresivnější chod. Ocásek má navíc upravený tvar tak, aby se nemohl „přehodit“ přes tělo nástrahy během náhozu nebo vedení v rychlém proudu. Vynikající výsledky s nimi byly dosahovány ve všech typech vod. Nejčastěji lovené ryby byly jednoznačně candáti a velcí okouni.


Kvalitní kousek Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro je k získání snadno tu na webu zařazený v kategorii gumové ryby, twistery! Vyberte si ještě podobné produkty z této populární sekce ve výhodné akci!

Tento výjimečný kus Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Bulk Fire Tiger - 10cm od předního výrobce Fox Rage najdete již dnes za výprodejovou cenu. Výhodně za 22 Kč.