Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Bulk

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Skvělá nástraha na candáty v podobě... více informací »
Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Bulk Salt N Pepper
Značka: Fox Rage
39 Kč
Více informací
Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Skvělá nástraha na candáty v podobě...

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla.

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shad jsou vyrobeny z hustějšího materiálu, což jim dává vyšší frekvenci pohybu ocásku a tím i agresivnější chod. Ocásek má navíc upravený tvar tak, aby se nemohl „přehodit“ přes tělo nástrahy během náhozu nebo vedení v rychlém proudu. Vynikající výsledky s nimi byly dosahovány ve všech typech vod. Nejčastěji lovené ryby byly jednoznačně candáti a velcí okouni.

Unikátní a žádaný produkt jde koupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách v populární rubrice gumové ryby, twistery. Získejte skvělé produkty ze zmíněné kategorie za výborné peníze. Tento vyjímečný výrobce Fox Rage dlouhodobě dodává kvalitní zboží. Podívejte se sami.

Žádaný produkt Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Bulk Salt N Pepper - 12cm od známé společnosti Fox Rage jednoduše naleznete bezpečně online skutečně výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 39 Kč.