Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Bulk Young Perch

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Skvělá nástraha na candáty v podobě... více informací »
Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Bulk Young Perch
Značka: Fox Rage
23 Kč
Více informací
Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Skvělá nástraha na candáty v podobě...

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla.

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shad jsou vyrobeny z hustějšího materiálu, což jim dává vyšší frekvenci pohybu ocásku a tím i agresivnější chod. Ocásek má navíc upravený tvar tak, aby se nemohl „přehodit“ přes tělo nástrahy během náhozu nebo vedení v rychlém proudu. Vynikající výsledky s nimi byly dosahovány ve všech typech vod. Nejčastěji lovené ryby byly jednoznačně candáti a velcí okouni.

Tento diskontní kousek Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Bulk Young Perch jde pořídit ještě u nás v sekci gumové ryby, twistery. Prozkoumejte ještě podobné produkty z této sekce za příznivou cenu.

Tento diskontní kus Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Bulk Young Perch - 10cm od přední společnosti Fox Rage lze pořídit zde nyní za extra cenu! Produkt momentálně prodáváme za 23 Kč.