Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Bulk Hot Tiger

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Skvělá nástraha na candáty v podobě... více informací »
Fox Rage Gumová nástraha
Značka: Fox Rage
23 Kč
Více informací
Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Skvělá nástraha na candáty v podobě...

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla.

Skvělá nástraha na candáty v podobě gumové rybky s perfektním chodem a ideálně vyladěným tvarem těla. Žádná jiná gumová nástraha nedokázala během testování ulovit tolik ryb za tak krátkou dobu. Nástrahy Zander Pro Shad jsou vyrobeny z hustějšího materiálu, což jim dává vyšší frekvenci pohybu ocásku a tím i agresivnější chod. Ocásek má navíc upravený tvar tak, aby se nemohl „přehodit“ přes tělo nástrahy během náhozu nebo vedení v rychlém proudu. Vynikající výsledky s nimi byly dosahovány ve všech typech vod. Nejčastěji lovené ryby byly jednoznačně candáti a velcí okouni.

Výjimečný a žádaný výrobek je dostupný rovněž tady na stránkách v populární sekci gumové ryby, twistery! Vyberte si ještě další produkty z této oblíbené sekce za skvělou cenu.

Tento skvělý produkt Fox Rage Gumová nástraha Zander Pro Shads Bulk Hot Tiger - 10cm od známého dodavatele Fox Rage jednoduše můžete získat zde ve výprodejové akci. Produkt nakoupíte teď u nás za 23 Kč.