Fox Rage Gumová nástraha Slick Shad Ultra UV Dark

Štíhlý profil měkké gumové nástrahy, která svým malým tělem vytvoří velký rozruch při dopadu. Perfektní pro řadu rybářských stylů,... více informací »
Fox Rage Gumová nástraha Slick Shad Ultra UV Dark Oil -
Značka: Fox Rage
27 Kč
Více informací
Štíhlý profil měkké gumové nástrahy, která svým malým tělem vytvoří velký rozruch při dopadu. Perfektní pro řadu rybářských stylů,...

Štíhlý profil měkké gumové nástrahy, která svým malým tělem vytvoří velký rozruch při dopadu. Perfektní pro řadu rybářských stylů, situací a druhů lovených ryb.

Štíhlý profil měkké gumové nástrahy, která svým malým tělem vytvoří velký rozruch při dopadu. Perfektní pro řadu rybářských stylů, situací a druhů lovených ryb.

Slick Shad vytváří jemnou akci i při nízké rychlosti. Břicho a zadní štěrbiny umožňují Texaský způsob osazení háčkem, nebo může být tato nástraha umístěna na jigovou hlavu. K dispozici ve třech velikostech a sedmi barvách, Slick Shad brilatně doplní mnoho rybářských boxů s nástrahami.

Díky nové technologii UV přináší tyto Ultra UV nástrahy rybářům neuvěřitelnou výhodu oproti předešlým typům.

Nová řada Ultra UV je dostupná ve třech našich nejefektivnějších měkkých nástrahách. Nasaďte je na háček, hoďte do vody a jen zadejte cíl.

Ultra Violet povrchová úprava pro větší vizuální atraktivitu
K dispozici ve třech našich nejúspěšnějších typech nástrah: Spikey Shad, Zander Pro Shad a Slick Shad
Dodává se v pěti barevných variantách: Arkansas, Raspberry, Pearl, Dark Oil a Pink Candy


Levný výrobek Fox Rage Gumová nástraha Slick Shad Ultra UV Dark jde koupit přímo na webu v populární kategorii gumové ryby, twistery. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této známé kategorie za outletovou cenu. Tato vyjímečná značka Fox Rage vám poskytuje kvalitní sortiment. Udělejte si radost! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od značky Fox Rage. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Fox Rage Gumová nástraha Slick Shad Ultra UV Dark Oil - 11cm od značky Fox Rage je k získání momentálně na našich stránkách ve výhodné akci. Výhodně za cenu 27 Kč.