Fox Rage Gumová Nástraha Pro Grub Bulk Silver

Fox gumová nástraha Rage Pro Grub je velmi žádanou nástrahou, která se na mnoha evropských vodách stala častou potravou místních predátorů. Fox... více informací »
Fox Rage Gumová Nástraha Pro Grub Bulk Silver Baitfish - 12
Značka: Fox Rage
30 Kč
Více informací
Fox gumová nástraha Rage Pro Grub je velmi žádanou nástrahou, která se na mnoha evropských vodách stala častou potravou místních predátorů. Fox...

Fox gumová nástraha Rage Pro Grub je velmi žádanou nástrahou, která se na mnoha evropských vodách stala častou potravou místních predátorů.

Fox gumová nástraha Rage Pro Grub je velmi žádanou nástrahou, která se na mnoha evropských vodách stala častou potravou místních predátorů.

Nejúčinnější vzory: plotice, okoun, štika, tloušť, candát, pstruh duhový a pstruh hnědý.
Dostupné ve třech velikostech: 8, 12 a 16

Zcela unikátní produkt Fox Rage Gumová Nástraha Pro Grub můžete pořídit také tady na webu v oblíbené kategorii gumové ryby, twistery. Nyní koupíte akční produkty z této rubriky za mimořádně nízkou cenu! Dodavatel Fox Rage má na skladě velmi kvalitní výrobky U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Fox Rage. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný produkt Fox Rage Gumová Nástraha Pro Grub Bulk Silver Baitfish - 12 cm od top značky Fox Rage jde nakoupit v naší aktuální nabídce za příznivou cenu! Zrovna nyní za cenu 30 Kč.