Fox Převleky na závěsky na olovo Edges Lead Clip Tail Rubbers vel.

Převleky na závěsky, které doplňují sortiment řady Edges. Převleky na závěsky, které doplňují sortiment řady Edges. Olovo odpadne snadno, když... více informací »
Fox Převleky na závěsky na olovo Edges Lead Clip
Značka: Fox
130 Kč
Více informací
Převleky na závěsky, které doplňují sortiment řady Edges. Převleky na závěsky, které doplňují sortiment řady Edges. Olovo odpadne snadno, když...

Převleky na závěsky, které doplňují sortiment řady Edges.

Převleky na závěsky, které doplňují sortiment řady Edges.

Olovo odpadne snadno, když nasunete převlek jenom na kousek a naopak Vám zátěž zůstane spolehlivě v závěsce, pokud nasadíte převlek úplně na pevno.

Balení obsahuje 10 ks.

Tento velmi oblíbený produkt Fox Převleky na závěsky na olovo Edges lze zakoupit v pohodě tady u nás v oblíbené rubrice závěsky, převleky! Nyní pořídíte skvělé produkty ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu. U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od výrobce Fox. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Fox má ve stále nabídkce top sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Oblíbený a akční produkt Fox Převleky na závěsky na olovo Edges Lead Clip Tail Rubbers vel. 7 od naší známé značky Fox je dostupný zrovna dneska napořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 130 Kč.