Fox Multifunkční pomocník Edges Multi

Multifunkční pomocník pro vázání návazců s rozdílným ukončením na všech čtyřech koncích. Multifunkční pomocník pro vázání návazců s... více informací »
Fox Multifunkční pomocník Edges
Značka: Fox
208 Kč
Více informací
Multifunkční pomocník pro vázání návazců s rozdílným ukončením na všech čtyřech koncích. Multifunkční pomocník pro vázání návazců s...

Multifunkční pomocník pro vázání návazců s rozdílným ukončením na všech čtyřech koncích. Multifunkční pomocník pro vázání návazců s rozdílným ukončením na všech čtyřech koncích.

Tato pomůcka čtyři šikové pomocníky v jednom. Dokážete s ní snadno sundat vrchní vrstvu potahovaných šňůrek, takže tento úkon už nemusíte dělat pracně pomocí nechtů, anebo si v horším případě ničit chrup. Další částí je praktický háček na utahování uzlů a smyček. Malý hrot pak slouží pro vytváření perfektních oček na montážích D-Rig a poslední je větší hrot, díky kterému snadno vytvoříte ideální smyčku na ztužených materiálech jako je například fluocarbon.
Tento velmi oblíbený produkt jde koupit právě zde na stránkách v populární sekci doplňky na výrobu monzáže! Nyní koupíte parádní produkty z naší rubriky snadno online! Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další vybrané kousky od značky Fox. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední výrobce Fox prodává vysoce kvalitní zboží.

Tento velmi oblíbený výrobek Fox Multifunkční pomocník Edges Multi Tool od odblíbeného výrobce Fox jednoduše můžete získat právě zde v akci! Akční ceny od 208 Kč.