Flajzar Oboustranný alarm pro rybáře s pohybovým detektorem a bezdrátovým

Jedná se o unikátní alarmové pohybové PIR čidlo, určené především k hlídání lovného místa Pro rybářskou sezónu 2014 jsme pro vás rybáře... více informací »
Flajzar Oboustranný alarm pro rybáře
Značka: Flajzar
2 290 Kč
Více informací
Jedná se o unikátní alarmové pohybové PIR čidlo, určené především k hlídání lovného místa Pro rybářskou sezónu 2014 jsme pro vás rybáře...

Jedná se o unikátní alarmové pohybové PIR čidlo, určené především k hlídání lovného místa Pro rybářskou sezónu 2014 jsme pro vás rybáře připravili skvělou novinku. Jedná se o unikátní alarmové pohybové PIR čidlo, určené především k hlídání lovného místa. Kromě unikátního designu a miniaturních rozměrů, vyniká alarmové čidlo moderní oboustrannou detekcí pohybu, zajišťující široky´ úhel záběru čidla na vzdálenost až 8 metrů. Vy´jimečny´ je také bezdrátovy´ dosah integrovaného vysílače, ktery´ se pohybuje ve stovkách metrů.

Kromě hlídání lovného místa a prutů, najde toto zařízení využití například pro hlídání člunu, automobilu, motocyklu či stanu – zkrátka všude tam, kde chce mít kontrolu nad svy´m majetkem při vašich toulkách u vody.

Alarmové čidlo spolupracuje s přijímači FLAJZAR, například kapesním přijímačem dálkového příposlechu Q-RX2, na kterém se po zaregistrování pohybu rozezní zvuková signalizace a rozsvítí odpovídající LED dioda.

Díky moderní konstrukci je také zajištěna minimální spotřeba a velmi dlouhá vy´drž baterií. Náročnější rybáři jistě také ocení vodě odolné provedení.

V nabídce naleznete verzi s jednostrannou detekcí pohybu osob (obj. č.: ALF-01) i oboustrannou detekcí pohybu osob (obj. č.: ALF-02).

Podrobnosti naleznete v přiloženém návodu.

Technické parametry
novy´ moderní design
miniaturní rozměry
verze s oboustrannou detekcí pohybu osob
moderní technologie snímání i vyhodnocení
detekční vzdálenost až 8 m
kompatibilita s vybrany´mi vy´robky FLAJZAR
povětrnostním vlivům odolné provedení
velmi dlouhá životnost baterie
signalizace slabé baterie
snadná vy´měna baterií
napájení 2xLR1
bezdrátovy´ dosah několik set metrů
česky´ vy´voj a vy´roba
Hodně prodávaný produkt Flajzar Oboustranný alarm pro lze koupit právě nyní na webu ve známé sekci příposlechy! Získejte podobné kousky z této oblíbené sekce v akci. Náš sortiment je široký, mrkněte také na další prověřené produkty od značky Flajzar. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný kus Flajzar Oboustranný alarm pro rybáře s pohybovým detektorem a bezdrátovým vysílačem od známé značky Flajzar máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě pořád výhodně. Nyní za akční cenu 2 290 Kč.