Filfishing Držák Nástrahy Hook &

Jedná se o malý, ale velmi užitečný nástroj pro uchycení nástrahy nebo háčku na prutu během přepravy. Jedná se o malý, ale velmi užitečný... více informací »
Filfishing Držák Nástrahy Hook & Lure
Značka: Filfishing
39 Kč
Více informací
Jedná se o malý, ale velmi užitečný nástroj pro uchycení nástrahy nebo háčku na prutu během přepravy. Jedná se o malý, ale velmi užitečný...

Jedná se o malý, ale velmi užitečný nástroj pro uchycení nástrahy nebo háčku na prutu během přepravy.

Jedná se o malý, ale velmi užitečný nástroj pro uchycení nástrahy nebo háčku na prutu během přepravy. Dodává se s pryžovými kroužky o třech velikostech pro dokonalé přizpůsobení tlouštce blanku. Ideální pro zachycení nástrahy, při lovu jej sklopíte, aby nepřekážel. 

Balení obsahuje 5ks klipů k uchycení nástrahy a tři velikosti kroužků po třech kusech od každé.

Kvalitní kousek Filfishing Držák Nástrahy Hook & můžete koupit taky na stránkách v sekci bižuterie. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z naší sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale není všechno, naše nabídka je široká. Mrkněte na další vybrané produkty od dodavatele Filfishing. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Filfishing pro své zákazníky dodává prvotřídní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Nejprodávanější produkt Filfishing Držák Nástrahy Hook & Lure Holder od značky s dlouholetou historií Filfishing jednoduše naleznete právě teď ve slevě! Cena od 39 Kč.