svet-rybare.cz

Fenix nabíjecí lucerna cl26r

Hodně prodávaný produkt Fenix nabíjecí lucerna cl26r pocházející od značky FENIX snadno naleznete aktuálně na webu ve slevě! Levně za 1 699 Kč.
EAN: 6942870306216
Fenix nabíjecí lucerna cl26r černá
Zjistit dostupnost »
Značka: FENIX
1 699

Boční svícení a spodní svícení jsou velmi praktické funkce výrazně šetřící energii. Hodí se zvláště v situacích, kdy není kruhové všesměrové osvětlení potřeba. Lucerna je také vybavena funkcí prodloužení výdrže. Při delším použití v režimech turbo (400 lumenů) a vysoký (150 lumenů) lucerna postupně snižuje výkon v malých krocích pro dosažení delší doby svícení.
Díky odolné a nárazuvzdorné konstrukci s krytím IP66 lze svítilnu bezpečně používat i v nepříznivém počasí (silný déšť). Horní strana lucerny je opatřena závěsným okem a silným neodymovým magnetem, takže ji lze snadno zavěsit či upevnit na cokoliv železného. Možnosti upevnění dále rozšiřuje závit na stativ, který je také na horní straně lucerny. Díky kompaktním rozměrům a váze 165 gramů je lucerna vhodná zvláště pro kempování a turistiku.
Všechny parametry svítilny (světelný tok, doba provozu na baterie, vodotěsnost, dosvit a nárazuvzdornost) jsou změřeny v souladu s normou ANSI/NEMA FL 1-2009.
Parametry nabíjecí lucerny Fenix CL26R

Světelným zdrojem jsou vysoce jasné SMD diody a červené LED.
Osm režimů výkonu: 400 lumenů (5 hodin) -> 150 lumenů (15 hodin) -> 40 lumenů (30 hodin) -> boční svícení 25 lumenů (58 hodin) -> spodní svícení 3 lumeny (240 hodin) -> spodní svícení 25 lumenů (58 hodin)  -> červené LED 1 lumen (200 hodin) -> červené blikání 1 lumen (400 hodin).
Měřeno s přibaleným Li-ion aku 18650 s kapacitou 2600 mAh.
Elektronika s funkcí prodloužené doby svícení a ochranou proti opačnému vložení baterií.
Akumulátor 18650 s kapacitou 2600 mAh již je součástí balení, jako náhradní lze použít libovolný 18650 akumulátor z naší nabídky. V případě nouze lze lucernu napájet i dvěma jednorázovými CR123A bateriemi.
Nabíjení přes micro-USB konektor.
Mrazuodolné provedení, akumulátor je dobře izolován proti nízkým teplotám, takže lze lucernu používat i při teplotách hluboko pod nulou.
Vyrobeno z odolného plastu, lucerna je nárazuvzdorná pádům z výšky 1 metru.
Voděodolná dle standardu IP66 (ostřikování silnými proudy vody ze všech směrů).
Všesměrový difuzér vytváří široký rovnoměrný světelný kužel s dosahem až 25 metrů.
Horní strana opatřena závěsným okem, neodymovým magnetem pro připevnění na cokoliv železného a závitem pro upevnění na stativ.
Rozměry 4,9 cm (průměr) x 9,7 cm (výška).
Váha 165 gramů (včetně akumulátoru).
Součástí balení je lucerna, akumulátor Fenix 18650 2600 mAh, náhradní o-kroužek, závěsná karabina a USB kabel.
Dále lze k lucerně dokoupit USB adaptér do elektrické sítě a USB adaptér do auta.

Použití Fenix CL26R Z výroby může být uvnitř lucerny na akumulátoru černá izolační krytka. Před prvním použitím ji z akumulátoru odstraňte. Pro zapnutí či vypnutí podržte boční tlačítko stisknuté po dobu 1 vteřiny. Šest stupňů výkonu bílého světla se cyklicky přepíná stisknutím tlačítka, červené světlo se aktivuje dvojitým rychlým stisknutím tlačítka. Dalším stisknutím přepnete do červeného blikacího režimu a dvojitým stisknutím se vrátíte zpět do režimů bílého světla.
Lucerna je vybavena funkcí prodloužení výdrže. Při delším použití v režimech turbo (400 lumenů) a vysoký (150 lumenů) lucerna postupně snižuje výkon v malých krocích pro dosažení delší doby svícení.
Upozornění na vybitý akumulátor – svítilna postupně automaticky přepne do nejnižšího režimu.
Nabíjení lucerny Fenix CL26R Pro nabíjení lucerny odklopte gumovou krytku micro-USB konektoru. Připojte ji pomocí přiloženého USB kabelu do počítače, síťového USB adaptéru nebo USB adaptéru do auta. K nabíjení lze použít i standardní nabíječkou na mobilní telefon s micro-USB konektorem či powerbanku. Během nabíjení blikají indikační LED nad bočním tlačítkem a ukazují průběh nabíjení. Po skončení nabíjení zůstanou svítit.
Akumulátor netrpí paměťovým efektem, takže ho lze kdykoliv dobíjet a není nutné čekat až bude vybitý. Nabíjení plně vybitého akumulátoru trvá cca 2,5 – 4 hodiny (dle síly použitého nabíjecího zdroje).
Během nabíjení je možné lucernu zapnout pouze do režimu 40 lumenů.
Indikace stavu nabití baterie – po krátkém stisku tlačítka (lucerna musí být vypnutá) se aktivuje LED indikátor stavu nabití baterií nad ovládacím tlačítkem. Čtyři rozsvícené LED znamenají, že baterie je nabitá na více než 80%, tři rozsvícené 60-80%, dvě 40-60%, jedna 20-40% a jedna blikající značí že baterie je nabitá na méně než 20%.
Upozornění

Nerozebírejte sami zapečetěné části, poruší se tím záruka.
V případě použití jednorázových CR123A baterií se je nesnažte ve svítilně nabíjet.
Pokud svítilna bliká, nepřepíná na vyšší režimy výkonu, či se nerozsvítí, může to být jedním z následujících důvodů:
Akumulátor je téměř vybitý – nabijte ho.
Elektrické kontakty jsou znečištěné – očistěte je vatičkou namočenou v alkoholu.
Bateriový uzávěr je povolený, dotáhněte ho.

Max výdrž 400 hod Napájení 2x CR123A, 1x 18650, USB dobíjení Počet režimů 8 Vodotěsnost IP66 (prudký déšť) Barva světla Denní bílá (5500-6500 K), Červená Světelný zdroj SMD diody Hmotnost 165 g