Fencl Sklápěcí teleskopický podběrák Max

Podběrák s pogumovanou sítí vhodný pro lov z lodi, nebo na zarostlých vodách. Pyšní se pevným kovovým rámem a středem. Snadná manipulace jednou... více informací »
Fencl Sklápěcí teleskopický podběrák Max s pogumovanou
Značka: Fencl
4 199 Kč
Více informací
Podběrák s pogumovanou sítí vhodný pro lov z lodi, nebo na zarostlých vodách. Pyšní se pevným kovovým rámem a středem. Snadná manipulace jednou...

Podběrák s pogumovanou sítí vhodný pro lov z lodi, nebo na zarostlých vodách. Pyšní se pevným kovovým rámem a středem. Snadná manipulace jednou rukou.  Podběrák stvořený pro velké ryby! 

Značkový podběrák Fencl® s pogumovanou sítí vhodný pro lov z lodi, nebo na zarostlých vodách v moderním black designu. Pyšní se pevným kovovým rámem a středem. Snadná manipulace jednou rukou. Podběrák stvořený pro velké ryby! 

  • Pogumovaná síť šetrná k rybám, neabsorbuje vodu a ani pachy. Lehce omyvatelná. 
  • Snadná výměna sítě během pár minut a dvoudílný teleskop, který lze aretovat v jakékoli poloze.
  • Gumová protiskluzová rukojeť.
Podběráková hlava

Robustní konstrukce a velikost oček na pogumované sítí umožňuje snadné ponoření podběráku do vody bez jakéhokoliv odporu.  Snadná manipulace při podebírání ryby.

Pogumovaná síť

Šetrná k rybám, neabsorbuje vodu a ani pachy. Lehce omyvatelná. Žádný odpor vody, pro jeho univerzální velikost oček. Snadná manipulace při podebírání ryby. V černém elegantním provedení.

Mezi zákazníky oblíbený výrobce Fencl vás obohatí o kvalitní výrobky Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní produkty od dodavatele Fencl. Najdete je níže na této stránce.

Tento vynikající produkt Fencl Sklápěcí teleskopický podběrák Max s pogumovanou sítí 77cm od dodavatele s dobrým jménem Fencl můžete získat právě dnes za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 4 199 Kč.