Fencl Podběrák Max s dřevenou

Podběrák MAX s pogumovanou sítí. Se sponou za opasek vhodný pro brodění. Doporučujeme na lov lososů, hlavatek a větších druhů ryb. Značkový... více informací »
Fencl Podběrák Max s
Značka: Fencl
4 269 Kč
Více informací
Podběrák MAX s pogumovanou sítí. Se sponou za opasek vhodný pro brodění. Doporučujeme na lov lososů, hlavatek a větších druhů ryb. Značkový...

Podběrák MAX s pogumovanou sítí. Se sponou za opasek vhodný pro brodění. Doporučujeme na lov lososů, hlavatek a větších druhů ryb.

Značkový podběrák Fencl® s pogumovanou sítí, se sponou za opasek vhodný pro brodění. Doporučujeme na lov lososů, hlavatek a větších druhů ryb. Pyšní se pevným kovovým rámem a středem. Snadná manipulace jednou rukou. Podběrák stvořený pro velké ryby! 

  • Pogumovaná síť šetrná k rybám, neabsorbuje vodu a ani pachy. Lehce omyvatelná. 
  • Snadná výměna sítě během pár minut.
  • Designová dřevěná rukojeť, ručně vyráběná z tvrdého dubu, která je ošetřena hydro/oleofobní ochranou pomocí Nano technologie.
Podběráková hlava

Robustní konstrukce a velikost oček na pogumované sítí umožňuje snadné ponoření podběráku do vody bez jakéhokoliv odporu.  Snadná manipulace při podebírání ryby.em, dodání nejdéle týden

Pogumovaná síť

Šetrná k rybám, neabsorbuje vodu a ani pachy. Lehce omyvatelná. Žádný odpor vody, pro jeho univerzální velikost oček. Snadná manipulace při podebírání ryby. V černém elegantním provedení.

Tento nejprodávanější výrobek Fencl Podběrák Max s dřevenou rukojetí a pogumovaonu sítí 60cm od skvělé a známé značky Fencl jde sehnat na našich stránkách výhodně. Za bezkonkureční cenu 4 269 Kč.