Fencl Dětský podběrák Karásek modrý

Teleskopický sklápěcí podběrák Karásek fialový od značky Fencl® určený pro malé rybářky. Teleskopický sklápěcí podběrák Karásek fialový... více informací »
Fencl Dětský podběrák Karásek modrý - pogumovaná
Značka: Fencl
960 Kč
Více informací
Teleskopický sklápěcí podběrák Karásek fialový od značky Fencl® určený pro malé rybářky. Teleskopický sklápěcí podběrák Karásek fialový...

Teleskopický sklápěcí podběrák Karásek fialový od značky Fencl® určený pro malé rybářky.

Teleskopický sklápěcí podběrák Karásek fialový od značky Fencl® určený pro malé rybářky. 

Sklápěcí teleskopický podběrák je vyroben z kvalitních hliníkových slitin a díky kovovému zámku a nerezové pružině lze podběrák velmi pohotově vyklapnout jednou rukou a je ihned připraven k záběru pro malé rybářky.

Rám podběráku je vyroben z kvalitního hliníku potažený povrchovou eloxovou úpravou, tvar byl navržen a zkonstruován ve spolupráci s českými rybáři pro skvělou manipulaci a snadné vylovení ryby.Díky prémiové pogumované síťi je podběrák velmi lehký a proto je vhodný pro malé rybářky. 

Díky dvoudílnému teleskopu, který lze zaaretovat v jakékoli poloze, dosahuje podběrák celkové délky až 150 cm. Nakonci podběráku je gumová rukojeť s kovovým očkem, který lze v kombinaci s naším magnetickým držákem připnout na opasek, kde je podběrák složený a v momentě záběru podběrák ladně odepneme z magnetu, vyklapneme jednou rukou a rybu dáváme do podběráku. Vhodný pro malé rybářsky. 

typ sítě pogumovaná nebo polyesterová
hloubka sítě 32 cm
oko sítě 5 x 6 mm
rozměr rámu 32 x 45 cm
délka podběráku 142 cm
transportní délka  60 cm
váha 355 g


Oblíbený a akční produkt Fencl Dětský podběrák Karásek jde pořídit pohodlně u nás ve známé kategorii podběráky! Vyberte si další produkty z naší rubriky jednoduše online! To není všechno, u nás nabízíme více. Máme v nabídce také další kvalitní zboží od výrobce Fencl. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární výrobce Fencl má k dispozici skvělé zboží Přesvědčte se.

Velmi žádaný kousek Fencl Dětský podběrák Karásek modrý - pogumovaná síť od oblíbené značky se zárukou kvality Fencl lze získat momentálně na našich stránkách za skvělou cenu. Nyní zakoupíte za 960 Kč.