Feeder Expert Boilie Wafters 6mm

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i... více informací »
Feeder Expert Boilie Wafters 6mm 100ml
Značka: Feeder Expert
180 Kč
Více informací
Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i...

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i reprezentanty z celé Evropy.

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i reprezentanty z celé Evropy.

Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby. Jejich výhodou je, že zlehka leží u dna a působí tak přirozeněji než např. pop-up. Jsou však natolik lehké, že kaprovi vletí do tlamy mnohem hlouběji, než očekává. Dají se požít celoročně, včetně velmi chladné vody.

K dokonalému fungování použijte spolu s velmi malými háčky.

Tento nejprodávanější produkt dostanete právě teď tady u nás v rubrice vyvážené boilies! Nyní získáte ještě jiné produkty z této kategorie za skvělou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další produkty značky Feeder Expert. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Feeder Expert pro své zákazníky prodává prvotřídní výrobky Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Zcela unikátní produkt Feeder Expert Boilie Wafters 6mm 100ml - Butyric Ananas od výrobce Feeder Expert máte možnost získat právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu! Akční ceny od 180 Kč.