Feeder Expert Boilie Wafters 10mm 100ml – Butyric

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i... více informací »
Feeder Expert Boilie Wafters 10mm 100ml - Butyric
Značka: Feeder Expert
180 Kč
Více informací
Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i...

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i reprezentanty z celé Evropy.

Feeder Expert Wafters jsou neskutečně atraktivní neutrálně vyvážené fluo nástrahy vyvíjené a testované špičkovými feeder rybáři, závodníky i reprezentanty z celé Evropy.

Jsou skvělé na method feeder, krátkodobý lov, závodní chytání, při slabé aktivitě ryb nebo na velmi opatrné ryby. Jejich výhodou je, že zlehka leží u dna a působí tak přirozeněji než např. pop-up. Jsou však natolik lehké, že kaprovi vletí do tlamy mnohem hlouběji, než očekává. Dají se požít celoročně, včetně velmi chladné vody.

K dokonalému fungování použijte spolu s velmi malými háčky.


Hodně povedený výrobek Feeder Expert Boilie Wafters 10mm 100ml – Butyric získáte pohodlně tu na stránkách v kategorii vyvážené boilies! Získejte jiné zboží z této kategorie za výhodné peníze! Známý dodavatel Feeder Expert vám může nabídnout top výrobky. Přesvědčte se sami! Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od výrobce Feeder Expert. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Akční a ve slevě produkt Feeder Expert Boilie Wafters 10mm 100ml - Butyric Ananas od značky s dobrým jménem Feeder Expert pořídíte momentálně v naši nabídce za extra cenu! Nyní lze objednat jen za 180 Kč.