Extra Carp Závěs na zátěž Lead Clip With

Závěs na zátěž s rychlovýmenným obratlíkem a silikon převlekem 10 ks + krabička ZDARMA! Závěs na zátěž s rychlovýměnným obratlíkem a silikon... více informací »
Extra Carp Závěs na zátěž Lead Clip
Značka: Extra Carp
159 Kč
Více informací
Závěs na zátěž s rychlovýmenným obratlíkem a silikon převlekem 10 ks + krabička ZDARMA! Závěs na zátěž s rychlovýměnným obratlíkem a silikon...

Závěs na zátěž s rychlovýmenným obratlíkem a silikon převlekem 10 ks + krabička ZDARMA!

Závěs na zátěž s rychlovýměnným obratlíkem a silikon převlekem 10 ks + krabička ZDARMA! 

Tato nová závěska Extra Carp odolá každé zátěži a nikdy Vás nezklame. Jediná závěska na trhu, která nikdy nepraskne! Na závěsce jsou závity pro našroubování převleku tail rubber, aby lépe držel. Závěska má uprostřed precizní výřez pro umístění kolíku pro zafixování obratlíku.Nové provedení transparentní hnědé barvy, aby vaše koncová montáž lépe splynula s písčitým nebo bahnitým dnem ve vodě. 

Balení obsahuje:

  • 10 ks závěsů na zátěž
  • 10 ks převleků na závěsku
  • 10 ks kolíků na zafixování obratlíku
  • 10 ks rychlovýměnných obratlíků vel.8
  • 10 ks Anti Tangle převleků proti zamotání 
  • Barva: Transparent Brown

Tento výjimečný produkt Extra Carp Závěs na zátěž máte možnost nakoupit teď tady na našem webu umístěný v sekci závěsky, převleky! Vyberte si podobné zboží ve zmiňované kategorii za příznivou cenu.

Neodolatelný produkt Extra Carp Závěs na zátěž Lead Clip With Quick Change Set 10ks od značky se zárukou kvality Extra Carp můžete dostat právě dnes za výhodnou cenu! Právě nyní za 159 Kč.