Extra Carp Návazec Boilie Rig EXC

Precizně zpracované boilies návazce s pevnou kamuflážní šňůrkou, ostrým háčkem, anti tangle převlekem proti zamotání návazce a rovnátkem pro... více informací »
Extra Carp Návazec Boilie Rig EXC 666 -
Značka: Extra Carp
59 Kč
Více informací
Precizně zpracované boilies návazce s pevnou kamuflážní šňůrkou, ostrým háčkem, anti tangle převlekem proti zamotání návazce a rovnátkem pro...

Precizně zpracované boilies návazce s pevnou kamuflážní šňůrkou, ostrým háčkem, anti tangle převlekem proti zamotání návazce a rovnátkem pro lepší zaseknutí ryby.

Precizně zpracované boilies návazce s pevnou kamuflážní šňůrkou, ostrým háčkem, anti tangle převlekem proti zamotání návazce a rovnátkem pro lepší zaseknutí ryby. Návazec obsahuje vše nezbytně nutné pro úspěšný lov kaprů. Tyto návazce ocení především rybáři, kteří si potrpí na špičkovou kvalitu jejich koncové montáže. Tato dokonalá sestava vás nikdy nezklame a třeba přinese i vysněný úlovek.

Technická specifikace:

  • Profi boilies návazce – 2 ks v balení
  • Teflonové kaprové háčky bez protihrotu 
  • Extrémně pevná návazcová šňůrka 25lb v délce 20cm
  • Quick Change Obratlík + Anti tangle sleeve převleky proti zamotání 2ks
  • Line aligner – rovnátko pro lepší zásek
  • Prodlužovací zarážky na boilie


Akční produkt Extra Carp Návazec Boilie Rig EXC naleznete bez problémů tu na našem webu v populární sekci hotové návazce! Připravili jsme vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice za super ceny! Tato značka Extra Carp svým zákazníkům nabízí kvalitní produkty. A tady je důkaz.

Kvalitní a oblíbený produkt Extra Carp Návazec Boilie Rig EXC 666 - vel.2 od oblíbené značky Extra Carp je k sehnání právě dnes opravdu levně! Nyní za akční cenu 59 Kč.