Extra Carp Montáž Carp Rig 777S

Zcela nová, efektivní montáž tzv. "RONNIE RIG" od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí nástrahou těsně u... více informací »
Extra Carp Montáž Carp
Značka: Extra Carp
69 Kč
Více informací
Zcela nová, efektivní montáž tzv. "RONNIE RIG" od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí nástrahou těsně u...

Zcela nová, efektivní montáž tzv. „RONNIE RIG“ od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí nástrahou těsně u dna.

Zcela nová, efektivní montáž tzv. „RONNIE RIG“ od značky Extra Carp.  Jedná se o montáž určenou především pro lov s plovoucí nástrahou těsně u dna. S Ronnie Rigem bude váš lov vždy o level úspěšnější. Balení obsahuje tři hotové montáže. Podstatou montáže je velmi ostrý háček, který pomocí otočného obratlíku nebo závrtávacího trnu (nástraha je volně pohyblivá) několikanásobně zvýší pravděpodobnost zapíchnutí háčku v rybí tlamě. Dalším důležitým prvkem montáže je zarážka, která drží trn s nástrahou na požadovaném místě.

Balení obsahuje:

  • 3x velmi ostrý, teflonový háček curved shank vel. 4, 6 nebo 8
  • 3x pevnostní obratlík na háčku se zarážkou a smršťovací bužírkou
  • 3x rychlovýměnný obratlík s očkem

Vynikající produkt lze nakoupit právě teď tady a teď na našich stránkách v kategorii ronnie rig návazce! Nyní můžete najít unikátní výrobky ze zmíněné sekce ve výprodejové akci! Věhlasná značka Extra Carp dlouhodobě poskytuje top produkty. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu.

Akční produkt Extra Carp Montáž Carp Rig 777S - vel. 4 s pečetí kvality od značky Extra Carp pořídíte zrovna za rozumné peníze! Na našich stránkách za 69 Kč.