Extra Carp Mini silikonový

Silikonové převleky v mini provedení pro feeder montáže. Velice efektivní a velice snadno použitelná součást koncových udic, která perfektně... více informací »
Extra Carp Mini silikonový převlek proti zamotání Mini Anti
Značka: Extra Carp
49 Kč
Více informací
Silikonové převleky v mini provedení pro feeder montáže. Velice efektivní a velice snadno použitelná součást koncových udic, která perfektně...

Silikonové převleky v mini provedení pro feeder montáže. Velice efektivní a velice snadno použitelná součást koncových udic, která perfektně zabraňuje zamotání celé vaší sestavy!

Silikonové převleky v mini provedení pro feeder montáže. Velice efektivní a velice snadno použitelná součást koncových udic, která perfektně zabraňuje zamotání celé vaší sestavy! Tyto převleky mohou být použity s klasickými obratlíky nebo s některým z našich rychlovýměnných obratlíků přes který je velice snadno přetáhnete.

  • Barva: transparentní hnědá
  • Balení: 20ks

Tento výjimečný kus Extra Carp Mini silikonový jde nakoupit teď tu na stránkách v oblíbené kategorii závěsky, převleky. Připravili jsme pro vás unikátní kousky z této známé kategorie za výborné peníze! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete více skvělých kousků od dodavatele Extra Carp. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Extra Carp Mini silikonový převlek proti zamotání Mini Anti Tangle Sleeves 20ks pocházející od značky Extra Carp jde získat zrovna dnes skutečně levně! Nyní můžete mít za 49 Kč.