Extra Carp Klip na

Klip na červy představuje velmi šikovnou pomůcku k atraktivní prezentaci červů na vlasu pod háčkem. Klip na červy představuje velmi šikovnou... více informací »
Extra Carp Klip na Červy Maggot Clip -
Značka: Extra Carp
39 Kč
Více informací
Klip na červy představuje velmi šikovnou pomůcku k atraktivní prezentaci červů na vlasu pod háčkem. Klip na červy představuje velmi šikovnou...

Klip na červy představuje velmi šikovnou pomůcku k atraktivní prezentaci červů na vlasu pod háčkem.

Klip na červy představuje velmi šikovnou pomůcku k atraktivní prezentaci červů na vlasu pod háčkem. Klipy mají antireflexní povrchovou úpravu, aby byli dostatečně nenápadné pro ryby a zároveň jsou vyrobené z ostrého a tenkého drátu, aby nedocházelo k poškození červů při navlékání. Jsou dostupné ve dvou velikostech 6mm a 10mm.

  • Balení obsahuje 10ks.

Kvalitní a levný produkt Extra Carp Klip na lze koupit ještě tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci bižuterie. Nyní můžete najít vyjímečné kusy z této známé kategorie jednoduše online!

Tento vynikající produkt Extra Carp Klip na Červy Maggot Clip - 10mm od našeho známého výrobce Extra Carp jednoduše můžete pořídit zde teď právě za výborné peníze. Výhodně za super cenu 39 Kč.