svet-rybare.cz

Dynamite baits liquid carp food worm 1 l

Kvalitní a levný kus Dynamite baits liquid carp food worm 1 od známé kvalitní značky DYNAMITE BAITS jednoduše můžete najít momentálně za mimořádně nízkou cenu. Ve skvělé akci za 389 Kč.
EAN: 5031745221134
Dynamite baits liquid carp food worm 1 l

S přidaným složením samotného CSL jde o celoročně použitelnou a extrémně bohatou tekutou potravu. Barva získaná z červů působí ve vodě trvalý a viditelný mrak. Všestranné využití díky nerozpustnosti PVA a vysoká atraktivita je jasnou volbou na krátké i delší pobyty u vody.
A co je CSL? Je to hustá tekutina jemné konzistence, vyráběná pomocí fermentace z kukuřice. CSL je předaktivované a následně stabilizované, takže nedochází k dalšímu kvašení. Obsahuje bílkoviny, vlákninu, cukry, škroby, enzymy a v malé míře i tuky. Dále obsahuje aminokyseliny, například Lysin, Cystin a Methionin. CSL je lehce ředitelné vodou. Jeho všestranné využití z něj dělá atraktivní látku napříč veškerým lovem kaprovitých ryb. Obohatí domácí boilies, hodí se k macerování návnad, nástrah a nerozpouští PVA, ba naopak! V letních měsících rozpad PVA materiálů ještě zpomalí, takže montáž v pořádku dopadne na dno. Pracuje vždy perfektně, bez ohledu na teplotu vody.