svet-rybare.cz

Dynamite baits liquid carp food robin red 1 l

Unikátní a žádaný výrobek Dynamite baits liquid carp food od našeho známého výrobce DYNAMITE BAITS pořídíte na našich stránkách teď trvale výhodně. Pouze nyní za 389 Kč. EAN: 5031745216956
Dynamite baits liquid carp food robin red 1 l
Popis produktu

Díky těmto složkám vytváří vysoce stravitelnou a neodolatelnou tekutou potravu. Samotný originální Robin Red je jen třešničkou v téhle láhvi. Jeho úspěšnost prozrazuje už jen to, že je jeden z neprodávanějších CSL značky Dynamite. Ve vodě CSL pracuje celoročně bez ohledu na teplotu vody. Má i další nepřeberné využití, od máčení návnad, nástrah až po použití při domácí výrobě boilies. Nerozpouští PVA materiály.
A co je CSL? Je to hustá tekutina jemné konzistence, vyráběná pomocí fermentace z kukuřice. CSL je předaktivované a následně stabilizované, takže nedochází k dalšímu kvašení. Obsahuje bílkoviny, vlákninu, cukry, škroby, enzymy a v malé míře i tuky. Dále obsahuje aminokyseliny, například Lysin, Cystin a Methionin. CSL je lehce ředitelné vodou. Jeho všestranné využití z něj dělá atraktivní látku napříč veškerým lovem kaprovitých ryb. Obohatí domácí boilies, hodí se k macerování návnad, nástrah a nerozpouští PVA, ba naopak! V letních měsících rozpad PVA materiálů ještě zpomalí, takže montáž v pořádku dopadne na dno. Pracuje vždy perfektně, bez ohledu na teplotu vody.