Dephin Karabinka Crosslock Snap C-03

Rychlá karabinka pro uchycení nástrahy k vlasci. Zabraňuje kroucení vlasce či šňůry a umožňuje okamžitou výměnu nástrah. Rychlá karabinka pro... více informací »
Dephin Karabinka Crosslock Snap C-03 10ks
Značka: Delphin
40 Kč
Více informací
Rychlá karabinka pro uchycení nástrahy k vlasci. Zabraňuje kroucení vlasce či šňůry a umožňuje okamžitou výměnu nástrah. Rychlá karabinka pro...

Rychlá karabinka pro uchycení nástrahy k vlasci. Zabraňuje kroucení vlasce či šňůry a umožňuje okamžitou výměnu nástrah.

Rychlá karabinka pro uchycení nástrahy k vlasci. Zabraňuje kroucení vlasce či šňůry a umožňuje okamžitou výměnu nástrah. V menších velikostech velmi vhodná na UL techniku, protože neobsahuje častokrát zbytečně těžké elementy, které způsobují nesprávný chod nástrahy.


Neodolatelný produkt Dephin Karabinka Crosslock Snap C-03 můžete sehnat pohodlně tady u nás v oblíbené kategorii karabinky! Najděte si nové produkty z této kategorie za nejnižší cenu!

Tento akční výrobek Dephin Karabinka Crosslock Snap C-03 10ks - BN/0 od značky Delphin pohodlně získáte nyní ve výhodné akci! Produkt koupíte teď u nás za 40 Kč.