Delphin Závěsný PIN klip s gumičkou THE END

Používá se k upevnění kaprařských zátěží. Kamuflážový G-Round klip je osazen jistícím kolíkem pro jeho zajištění v obratlíku a vytvoření... více informací »
Delphin Závěsný PIN klip
Značka: Delphin
59 Kč
Více informací
Používá se k upevnění kaprařských zátěží. Kamuflážový G-Round klip je osazen jistícím kolíkem pro jeho zajištění v obratlíku a vytvoření...

Používá se k upevnění kaprařských zátěží. Kamuflážový G-Round klip je osazen jistícím kolíkem pro jeho zajištění v obratlíku a vytvoření tak samo zásekové montáže.

Používá se k upevnění kaprařských zátěží. Kamuflážový G-Round klip je osazen jistícím kolíkem pro jeho zajištění v obratlíku a vytvoření tak samo zásekové montáže. Součástí balení je také ochranná gumička, která brání uvolnění zátěže z klipu.

Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa. Částečně transparentní hnědá barva ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!

Tento kvalitní a levný produkt Delphin Závěsný PIN klip s gumičkou THE END je k získání pohodlně tady u nás zařazený v kategorii závěsky, převleky! Nyní najdete parádní kousky z naší rubriky za internetové ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka Delphin má na skladě kvalitní výrobky. Přesvědčte se. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Nový produkt Delphin Závěsný PIN klip s gumičkou THE END 10ks od dodavatele s dlouholetou historií Delphin můžete najít teď za super peníze! Aktuálně výhodně za 59 Kč.