Delphin Vrták The End Grip

Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Produkty série THE END s... více informací »
Delphin Vrták The End Grip
Značka: Delphin
87 Kč
Více informací
Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Produkty série THE END s...

Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů.

Produkty série THE END s názvem GRIP jsou kompletně navrženy naším designérským oddělením ve spojení s týmem testerů. Vrták Drill se vyznačuje velkou pevností, díky čemuž je vhodný na předvrtání těch nejtvrdších nástrah jako jsou vysušené boilies, tygří ořech či pelety. Komfortně tvarovaná rukojeť nabízí pohodlný úchop díky pogumovanému povrchu. Tvrdý plast je v kamufláži G-round. Navíc jsou všechny pogumované části rukojetí GRIP výrazně barevné, což eliminuje jejich ztrátu a pomůže při jejich hledání v šeru a v případném chaosu vašeho kaprařského vybavení. Všechny produkty GRIP jsou baleny v ekologickém recyklovaném obalu, který šetří naše životní prostředí.

Technické parametry:

Vrták Delphin GRIP Drill

  • Celková délka: 60mm
  • Délka jehly: 30mm
  • Rukojeť: zelená

Tento designový produkt Delphin Vrták The End jde pořídit bezprostředně tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice vrtáčky. Mrkněte na kvalitní produkty z naší sekce za báječnou cenu. Významný dodavatel Delphin vás obohatí o prvotřídní výrobky. Udělejte si radost!

Vysoce kvalitní kus Delphin Vrták The End Grip Drill od známé společnosti Delphin lze zakoupit v naší online nabídce v bezva akci. Akční ceny již od 87 Kč.