Delphin Vrtáček na nástrahy s kroužkem The End Pop Screw 15ks –

Vrtáček s kroužkem černé matné barvy, určený k upevnění nástrahy, vhodný zejména při prezentaci s pop-up nástrahami, jako jsou například na... více informací »
Delphin Vrtáček na nástrahy s kroužkem
Značka: Delphin
79 Kč
Více informací
Vrtáček s kroužkem černé matné barvy, určený k upevnění nástrahy, vhodný zejména při prezentaci s pop-up nástrahami, jako jsou například na...

Vrtáček s kroužkem černé matné barvy, určený k upevnění nástrahy, vhodný zejména při prezentaci s pop-up nástrahami, jako jsou například na Ronnie rig nebo Chod rig.

Vrtáček s kroužkem černé matné barvy, určený k upevnění nástrahy, vhodný zejména při prezentaci s pop-up nástrahami, jako jsou například na Ronnie rig nebo Chod rig. Díky tomuto produktu bude upevnění a výměna nástrahy maximálně rychlá a jednoduchá.

Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!

Technické parametry:

Délka závitu: S – 6mm, M – 8mm


Akční produkt Delphin Vrtáček na nástrahy s kroužkem The End Pop Screw 15ks – máte možnost nakoupit právě zde tu na webu v kategorii bižuterie! Získejte unikátní produkty z naší kategorie snadno online!

Tento akční kousek Delphin Vrtáček na nástrahy s kroužkem The End Pop Screw 15ks - M od značky se zárukou kvality Delphin jednoduše seženete na našich stránkách za báječnou cenu. Nyní pořídíte jen za 79 Kč.