Delphin Vlasec Strong Cat Čirý – 0,50mm 33lbs

Mimoriadny sumčiarsky vlasec určený pre extrémne situácie, ktorý dovolí dostať z vašej výstroje maximum. Mimořádný sumcařský vlasec určený pro... více informací »
Delphin Vlasec Strong Cat Čirý -
Značka: Delphin
324 Kč
Více informací
Mimoriadny sumčiarsky vlasec určený pre extrémne situácie, ktorý dovolí dostať z vašej výstroje maximum. Mimořádný sumcařský vlasec určený pro...

Mimoriadny sumčiarsky vlasec určený pre extrémne situácie, ktorý dovolí dostať z vašej výstroje maximum.

Mimořádný sumcařský vlasec určený pro extrémní situace, který dovolí dostat z vaší výstroje maximum. Vlasec se vyznačuje zvýšenou odolností vůči oděru, která je několikanásobně vyšší oproti konvenčním vlascům. Výborně tak odolává odírání vlasce v překážkách. Nejdůležitější vlastností je však jeho mimořádná pružnost. Tato vlastnost je nejpodstatnější při výběru sumcařského vlasce, protože umožní krátkodobé přetížení vlasce v mezních situacích, které vznikají hlavně když vzdálenost ryby od prutu je velmi krátká a vzniká extrémní nápor na pružnost celé sestavy. STRONG CAT neobsahuje žádné povrchové oděru vzdorné vrstvy, jejichž aplikace a proces nanášení výrazně snižují nosnost vlasce.

  • Nosnosti příslušných průměrů: 0,50mm/31,7lbs 0,60mm/45,5lbs

Poznámka: Limitujícím faktorem nosnosti vlasce je uzel. V případě, že spatříte na vlasci nechtěný uzel, okamžitě odstraňte část vlasce až po uzel a navažte koncovou sestavu od znovu. Způsob, jakým uvazujete uzel na vlasci, výrazně ovlivňuje jeho nosnost. Dotahování uzlu proto provádějte pomalu.

Delphin garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru vlasce a jeho nosnosti jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními vlasci nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! Delphin Vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10%.

Oblíbený a kvalitní produkt Delphin Vlasec Strong Cat Čirý - 0,50mm 33lbs 2000m od přední společnosti Delphin jde získat zrovna ve výprodejové akci! Nyní pořídíte od 324 Kč.