Delphin Vlasec Strong Carp Šedý

Pod značkou Delphin získáváte prvotřídní produkt vyrobený z materiálu CPA 6.6. Delphin Strong CARP je pravděpodobně nejsilnějším vlascem na trhu... více informací »
Delphin Vlasec Strong Carp Šedý -
Značka: Delphin
275 Kč
Více informací
Pod značkou Delphin získáváte prvotřídní produkt vyrobený z materiálu CPA 6.6. Delphin Strong CARP je pravděpodobně nejsilnějším vlascem na trhu...

Pod značkou Delphin získáváte prvotřídní produkt vyrobený z materiálu CPA 6.6. Delphin Strong CARP je pravděpodobně nejsilnějším vlascem na trhu profesionálních vlasců určených pro potřeby sportovního rybolovu.

Pod značkou Delphin získáváte prvotřídní produkt vyrobený z materiálu CPA 6.6. Delphin Strong CARP je pravděpodobně nejsilnějším vlascem na trhu profesionálních vlasců určených pro potřeby sportovního rybolovu. Pevnost vlasce v uzlu a jeho roztažnost je vždy kompromisem během procesu výroby. Delphin Strong CARP je nekompromisně tvrdším vlascem (nízká roztažnost), avšak s neuvěřitelnou nosností v uzlu. Vlasec neobsahuje žádné povrchové oděru vzdorné vrstvy, jejichž aplikace a proces nanášení výrazně snižují nosnost vlasce.

  • Nosnosti v příslušných průměrech: 0,25mm/12,1lbs 0,28mm/14,3lbs 0,30mm/17,0lbs 0,32mm/19,4lbs 0,35mm/22,1lbs

Poznámka: Limitujícím faktorem nosnosti vlasce je uzel. V případě, že spatříte na vlasci nechtěný uzel, okamžitě odstraňte část vlasce až po uzel a navažte koncovou sestavu od znovu. Způsob, jakým uvazujete uzel na vlasci, výrazně ovlivňuje jeho nosnost. Dotahování uzlu proto provádějte pomalu.

Delphin garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru vlasce a jeho nosnosti, jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními vlasci nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! Delphin Vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10%.

Unikátní a oblíbený produkt Delphin Vlasec Strong Carp jde koupit rovněž na webu v populární rubrice vlasce. Nyní pořídíte ještě další produkty ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu. Tato vyjímečná značka Delphin má v nabídce velmi kvalitní výrobky To není všechno, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další prověřené kousky značky Delphin. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Delphin Vlasec Strong Carp Šedý - 0,25mm 12,1lbs 1200m od společnosti s výborným jménem Delphin jde získat právě teď v nabídce opravdu výhodně. Zrovna nyní za cenu 275 Kč.