Delphin Vlasec Queen Carp růžový – 0,25mm

Vlasec ze série QUEEN je svým barevným provedením určen speciálně pro všechny dámy, které přepadly lovu kaprů. Vlasec ze série QUEEN je svým... více informací »
Delphin Vlasec Queen Carp růžový - 0
Značka: Delphin
212 Kč
Více informací
Vlasec ze série QUEEN je svým barevným provedením určen speciálně pro všechny dámy, které přepadly lovu kaprů. Vlasec ze série QUEEN je svým...

Vlasec ze série QUEEN je svým barevným provedením určen speciálně pro všechny dámy, které přepadly lovu kaprů.

Vlasec ze série QUEEN je svým barevným provedením určen speciálně pro všechny dámy, které přepadly lovu kaprů.

Kromě výrazné růžové barvy se vyznačuje výbornými technickými parametry jako jsou poddajnost, nosnost v uzlu a pevnost v tahu. Bez problémů se tak na něj můžete spolehnout i při zdolávání větších ryb či nahazování. K tomu přispívá i velmi hladký povrch, díky kterému vlasec vytváří minimální odpor při průchodu očky a z cívky se odvíjí velmi snadno.

Růžová barva kromě efektnosti přispívá také k dobré viditelnosti vlasce v různých podmínkách.


Velmi oblíbený produkt Delphin Vlasec Queen Carp růžový lze zakoupit bezprostředně tu zařazený v sekci vlasce. Nyní najdete ještě jiné výrobky z této známé sekce za výborné peníze! V očích zákazníků popupární značka Delphin vás a vaše blízké obohatí o top zboží To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce však také další kousky od výrobce Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento unikátní kus Delphin Vlasec Queen Carp růžový - 0,25mm 5,0kg 1200m od přední společnosti Delphin máte možnost koupit tady teď právě pořád výhodně! K sehnání zrovna v akci za 212 Kč.