Delphin Vlasec Queen Carp růžový – 0,25mm

Vlasec ze série QUEEN je svým barevným provedením určen speciálně pro všechny dámy, které přepadly lovu kaprů. Vlasec ze série QUEEN je svým... více informací »
Delphin Vlasec Queen Carp růžový - 0
Značka: Delphin
212 Kč
Více informací
Vlasec ze série QUEEN je svým barevným provedením určen speciálně pro všechny dámy, které přepadly lovu kaprů. Vlasec ze série QUEEN je svým...

Vlasec ze série QUEEN je svým barevným provedením určen speciálně pro všechny dámy, které přepadly lovu kaprů.

Vlasec ze série QUEEN je svým barevným provedením určen speciálně pro všechny dámy, které přepadly lovu kaprů.

Kromě výrazné růžové barvy se vyznačuje výbornými technickými parametry jako jsou poddajnost, nosnost v uzlu a pevnost v tahu. Bez problémů se tak na něj můžete spolehnout i při zdolávání větších ryb či nahazování. K tomu přispívá i velmi hladký povrch, díky kterému vlasec vytváří minimální odpor při průchodu očky a z cívky se odvíjí velmi snadno.

Růžová barva kromě efektnosti přispívá také k dobré viditelnosti vlasce v různých podmínkách.

Tento výjimečný produkt Delphin Vlasec Queen Carp růžový – 0,25mm je dostupný v pohodě na webu v oblíbené kategorii vlasce! Získejte vyjímečné produkty z této známé kategorie za internetové ceny.

Tento unikátní kus Delphin Vlasec Queen Carp růžový - 0,25mm 5,0kg 1200m od přední společnosti Delphin máte možnost koupit tady teď právě pořád výhodně! K sehnání zrovna v akci za 212 Kč.