Delphin Vlasec Method Spin Šedý

Pod značkou FIN získavate prvotriedny produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6. Pod značkou Delphin získáváte prvotřídní produkt vyrobený z materiálu... více informací »
Delphin Vlasec Method Spin Šedý
Značka: Delphin
1 821 Kč
Více informací
Pod značkou FIN získavate prvotriedny produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6. Pod značkou Delphin získáváte prvotřídní produkt vyrobený z materiálu...

Pod značkou FIN získavate prvotriedny produkt, vyrobený z materiálu CPA 6.6.

Pod značkou Delphin získáváte prvotřídní produkt vyrobený z materiálu CPA 6.6. Během výrobního procesu byl kladen hlavní důraz na minimalizaci roztažnosti. Tato vlastnost je mimořádně důležitá při používání tenkých vlasců při lovu na přívlač. METHOD SPIN INFLEXIBLE patří mezi vlasce s nejnižším součinitelem roztažnosti na trhu mezi přívlačovými vlasci. Vlasec má roztažnost pohybující se na hranici 16%, což v praxi znamená okamžitou reakci prutu na záběr ryby. METHOD SPIN INFLEXIBLE neobsahuje žádné povrchové oděru vzdorné vrstvy, jejichž aplikace a proces nanášení výrazně snižují nosnost vlasce.

  • Nosnost příslušných průměrů: 0,10mm/2,2lbs 0,12mm/2,9lbs 0,14mm/4,0lbs 0,16mm/5,3lbs 0,18mm/6,6lbs 0,20mm/8,2lbs 0,22mm/9,3lbs 0,25mm/12,1lbs 0,28mm/14,3lbs
  • Poznámka: Limitujícím faktorem nosnosti vlasce je uzel. V případě, že spatříte na vlasci nechtěný uzel, okamžitě odstraňte část vlasce až po uzel a navažte koncovou sestavu od znovu. Způsob, jakým uvazujete uzel na vlasci, výrazně ovlivňuje jeho nosnost. Dotahování uzlu proto provádějte pomalu.

Delphin garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru vlasce a jeho nosnosti jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními vlasci nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! Delphin Vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10%.

Tento velmi žádaný kousek Delphin Vlasec Method Spin Šedý dostanete teď tu na našich stránkách v rubrice vlasce! Nyní získáte další zboží ve zmíněné rubrice za skvělou cenu. To není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce další produkty od dodavatele Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Přední výrobce Delphin má v nabídce kvalitní produkty Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento zlevněný kousek Delphin Vlasec Method Spin Šedý - 0,10mm 2,2lbs 150m od společnosti s úžasnou pověstí Delphin jednoduše můžete získat právě teď v nabídce skutečně levně! Na našich stránkách za 1 821 Kč.