Delphin Vlasec Absolut –

ABSOLUT je vlascem s nejvyšší lineární nosností a extrémně nízkým indexem průtažnosti. Je jeden z nejsilnějších a nejméně průtažných... více informací »
Delphin Vlasec Absolut -
Značka: Delphin
100 Kč
Více informací
ABSOLUT je vlascem s nejvyšší lineární nosností a extrémně nízkým indexem průtažnosti. Je jeden z nejsilnějších a nejméně průtažných...

ABSOLUT je vlascem s nejvyšší lineární nosností a extrémně nízkým indexem průtažnosti. Je jeden z nejsilnějších a nejméně průtažných vlasců na trhu vůbec. Vzhledem k uvedené vlastnosti se jemný záběr ryby přenáší okamžitě na špičku prutu.

ABSOLUT je vlascem s nejvyšší lineární nosností a extrémně nízkým indexem průtažnosti. Je jeden z nejsilnějších a nejméně průtažných vlasců na trhu vůbec. Vzhledem k uvedené vlastnosti se jemný záběr ryby přenáší okamžitě na špičku prutu. Jeho mimořádné vlastnosti jsou velmi výrazné hlavně v nejtenčích průměrech. Je proto ideálním vlascem pro ultralehkou přívlač, případně pro lov na feeder.

Delphin ABSOLUT neobsahuje žádné povrchové vrstvy. Od jádra až po povrch vlasce má stejné vlastnosti, což výrazně ovlivňuje jeho životnost. V závěrečném procesu výroby byl vlasec zahřátý na přesně stanovenou teplotu. Během tohoto procesu byl povrch vlasce vyhlazen, čímž se výrazně snížil součinitel povrchového tření. Vlasec je proto hladký s výbornou odolností vůči oděru.

Poznámka: Limitujícím faktorem nosnosti vlasce je uzel. V případě, že spatříte na vlasci nechtěný uzel, okamžitě odstraňte část vlasce až po uzel a navažte koncovou sestavu od znovu. Způsob, jakým uvazujete uzel na vlasci, výrazně ovlivňuje jeho nosnost. Dotahování uzlu proto provádějte pomalu.

Delphin garance: Údaje na nálepce, týkající se průměru vlasce a jeho nosnosti jsou skutečné. Při porovnávání s konkurenčními vlasci nesrovnávejte prosím údaje na nálepkách! Delphin Vám totiž udává jen skutečné hodnoty. Přípustná tolerance +/- 10%.

Tento velmi žádaný produkt Delphin Vlasec Absolut – lze zakoupit rovněž tu na stránkách v rubrice vlasce! Nyní si můžete koupit ostatní výrobky z této populární rubriky na pár kliknutí! V očích zákazníků populární značka Delphin dlouhodobě nabízí skvělé výrobky

Tento kvalitní kousek Delphin Vlasec Absolut - 0,12mm/3,1lbs/150m od oblíbené značky se zárukou kvality Delphin je k dispozici u nás extra se slevou! Produkt nakoupíte teď u nás za 100 Kč.