Delphin Umělá nástraha Bomb! Rippa

Nejvyhledávanější tvar umělé nástrahy s velmi širokým spektrem použití, kompletně navržený týmem slovenských designérů a přívlačářů.... více informací »
Delphin Umělá nástraha Bomb!
Značka: Delphin
79 Kč
Více informací
Nejvyhledávanější tvar umělé nástrahy s velmi širokým spektrem použití, kompletně navržený týmem slovenských designérů a přívlačářů....

Nejvyhledávanější tvar umělé nástrahy s velmi širokým spektrem použití, kompletně navržený týmem slovenských designérů a přívlačářů.

Nejvyhledávanější tvar umělé nástrahy s velmi širokým spektrem použití, kompletně navržený týmem slovenských designérů a přívlačářů. Díky svému tvaru rybka dokonale napodobuje nejoblíbenější potravu dravců našich vod. Její pohyb ve vodě je dokonalý ze dvou důvodů:

1. Správné tvarování a bezchybný poměr proporcí těla
2. Odlití těla nástrahy ze směsi té nejvyšší kvality

Rybka má po celém těle jemnou strukturu a v páteřní části zářezy, díky kterým si můžete jednoduše vyměřit bod, kudy vést jigový háček, aby jeho osazení bylo dokonalé. Tužší tělo a ultra jemný ocásek ve vodě neustále kmitají a dokáží tak vyprovokoval útok i těch nejopatrnějších dravců. Navíc jsou součástí rybky i 3D oči, které napomáhají k ještě důvěrnějšímu imitování přirozené nástrahy.

BOMB! Rippa nabízí širokou škálu těch nejúčinnějších barevných vyhotovení, která byla vybrána na základě dlouhodobých testů na vodních plochách po celé Evropě.


Tento kvalitní produkt Delphin Umělá nástraha Bomb! jde nakoupit právě na našich stránkách v rubrice gumové ryby, twistery! Najděte si ještě ostatní výrobky z této populární sekce za internetové ceny!

Tento velmi oblíbený kousek Delphin Umělá nástraha Bomb! Rippa 5ks - 8cm/BEST od populární značky Delphin lze pořídit zde teď v akci! Právě teď za cenu 79 Kč.