Delphin Tvrdá gumička proti

Kamuflážová G-Round gumička. Slouží k zajištění rychloupínacího obratlíku "Quick Swap", nebo jako ochrana proti zamotání montáže během... více informací »
Delphin Tvrdá gumička proti zamotání THE END 10ks -
Značka: Delphin
75 Kč
Více informací
Kamuflážová G-Round gumička. Slouží k zajištění rychloupínacího obratlíku "Quick Swap", nebo jako ochrana proti zamotání montáže během...

Kamuflážová G-Round gumička. Slouží k zajištění rychloupínacího obratlíku „Quick Swap“, nebo jako ochrana proti zamotání montáže během nahazování.

Kamuflážová G-Round gumička. Slouží k zajištění rychloupínacího obratlíku „Quick Swap“, nebo jako ochrana proti zamotání montáže během nahazování.

Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa. Částečně transparentní hnědá barva ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!


Kvalitní a žádaný produkt Delphin Tvrdá gumička proti jde získat bez problémů tu na stránkách v oblíbené rubrice závěsky, převleky. Nyní najdete akční produkty z této populární kategorie za výhodné peníze! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. U nás najdete další prověřené kousky od výrobce Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě výrobek Delphin Tvrdá gumička proti zamotání THE END 10ks - 4cm / G-ROUND od výrobce s mnohaletou tradicí Delphin je dostupný na našich stránkách ve slevě. Za bezkonkureční cenu 75 Kč.