Delphin Taška na lehátko Area

Bezchybně zpracované pouzdro nejvyšší kvality. Poskytuje až 3 typy nošení. První je pomocí komfortně vypolstrovaného popruhu přes rameno. Druhým... více informací »
Delphin Taška na lehátko Area Bed Carpath
Značka: Delphin
1 247 Kč
Více informací
Bezchybně zpracované pouzdro nejvyšší kvality. Poskytuje až 3 typy nošení. První je pomocí komfortně vypolstrovaného popruhu přes rameno. Druhým...

Bezchybně zpracované pouzdro nejvyšší kvality. Poskytuje až 3 typy nošení. První je pomocí komfortně vypolstrovaného popruhu přes rameno. Druhým jsou úchyty do ruky pro vertikální nošení a třetím pro horizontální nošení pouzdra.

Bezchybně zpracované pouzdro nejvyšší kvality. Poskytuje až 3 typy nošení. První je pomocí komfortně vypolstrovaného popruhu přes rameno. Druhým jsou úchyty do ruky pro vertikální nošení a třetím pro horizontální nošení pouzdra. Silný zip zajišťuje dlouhou životnost produktu. Díky dostatečnému prostoru uvnitř odnesete i rozměrné postele úplně bez problémů a balení na rybách bude pro vás otázkou krátké chvíle.

Technické parametry:
  • Rozměry: 95x87x26cm

Kamufláž CARPATH je unikátním a patentovaným designovým vzorem, který v sobě skloubil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprů, které tuto kamufláž tvoří. Tento jedinečný a neopakovatelný návrh pochází kompletně z dílny značky Delphin a posouvá hranice vašeho rybářského vybavení do zcela nové dimenze.

Hodně povedený produkt Delphin Taška na lehátko Area máte možnost získat pohodlně na našem webu v populární sekci tašky na lehátka! Nyní najdete ještě jiné kusy z naší kategorie v akci!

Zcela unikátní kus Delphin Taška na lehátko Area Bed Carpath Material od společnosti s předním postavením na trhu Delphin pohodlně pořídíte právě teď v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Teď za akční cenu 1 247 Kč.