Delphin Šňůra Skin Line Sixcoat grass 25lb –

Prvotřídní ztužená šňůrka na zhotovení kombinovaných či tuhých návazců. Jádro tvoří naše spolehlivá a ověřená šňůrka 6K, která je... více informací »
Delphin Šňůra Skin Line Sixcoat grass
Značka: Delphin
122 Kč
Více informací
Prvotřídní ztužená šňůrka na zhotovení kombinovaných či tuhých návazců. Jádro tvoří naše spolehlivá a ověřená šňůrka 6K, která je...

Prvotřídní ztužená šňůrka na zhotovení kombinovaných či tuhých návazců. Jádro tvoří naše spolehlivá a ověřená šňůrka 6K, která je potápivá a hustě pletená.

Prvotřídní ztužená šňůrka na zhotovení kombinovaných či tuhých návazců. Jádro tvoří naše spolehlivá a ověřená šňůrka 6K, která je potápivá a hustě pletená.

Potah je tvořen pevným a odolným, avšak měkkým materiálem. Svým vzhledem se SIXCOAT dokáže velmi dobře přizpůsobit aktuálním podmínkám na lovišti. Navíc, matná barva potahu eliminuje jakékoliv odlesky koncové montáže. Potah lze ze šňůrky jednoduše sundat a odhalit měkkou šňůrku, vytvářet jemné kloubové propojení a vyšperkovat si tak montáž k dokonalosti. Navíc tuhost potahu snižuje šance na zamotání návazce při nahazování, násobně zvyšuje otěruvzdornost, kopírování dna a na samotném povlaku také výborně drží plastické olovo.

Ve slevě kousek Delphin Šňůra Skin Line Sixcoat lze pořídit taky tady u nás v populární sekci návazcové šňůry. Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za rozumné peníze.

Unikátní a žádaný kousek Delphin Šňůra Skin Line Sixcoat grass 25lb - 13m od top výrobce Delphin snadno můžete najít teď skutečně výhodně! Akční cena již od 122 Kč.