Delphin Šňůra Nexo 8 fluo – 0,08mm 11lbs

Řada vysoce kvalitních a pevných šňůr, velmi hustě pletených z 8 PE vláken, se vyznačuje minimální roztažností, kulatým průřezem a... více informací »
Delphin Šňůra Nexo 8 fluo - 0
Značka: Delphin
972 Kč
Více informací
Řada vysoce kvalitních a pevných šňůr, velmi hustě pletených z 8 PE vláken, se vyznačuje minimální roztažností, kulatým průřezem a...

Řada vysoce kvalitních a pevných šňůr, velmi hustě pletených z 8 PE vláken, se vyznačuje minimální roztažností, kulatým průřezem a speciálním povrchem, díky kterému šňůra lépe klouže mezi očky prutu. 

Řada vysoce kvalitních a pevných šňůr, velmi hustě pletených z 8 PE vláken, se vyznačuje minimální roztažností, kulatým průřezem a speciálním povrchem, díky kterému šňůra lépe klouže mezi očky prutu. Kromě toho je šňůra velmi odolná vůči oděru. Koncept NEXO je postaven na dnes již legendární šňůře EXACT 8, která si během let našla množství věrných a spokojených fanoušků. Díky široké paletě průměrů si na své přijdou vyznavači všech stylů přívlače či feederu. Bez velké námahy dosáhnete dalekých náhozů a díky povrchové úpravě prochází očky velmi tiše.


Velmi oblíbený produkt Delphin Šňůra Nexo 8 fluo – můžete pořídit bezprostředně tu na webu v oblíbené sekci návazcové šňůry! Podívejte se na skvělé produkty z této sekce za výhodné peníze. Významná značka Delphin může nabídnout prvotřídní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem. Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Mrkněte také na další kvalitní produkty značky Delphin. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Delphin Šňůra Nexo 8 fluo - 0,08mm 11lbs 1300m originál od značky Delphin pořídíte tady a teď opravdu výhodně! Aktuálně výhodně za 972 Kč.