Delphin Šňůra Nexo 12 – 0,10mm

Šňůra nejvyšší kvality pro všechny milovníky moderní rybařiny. NEXO 12 je pletená z dvanácti jednotlivých mikrovláken! Díky novému procesu... více informací »
Delphin Šňůra Nexo 12
Značka: Delphin
1 571 Kč
Více informací
Šňůra nejvyšší kvality pro všechny milovníky moderní rybařiny. NEXO 12 je pletená z dvanácti jednotlivých mikrovláken! Díky novému procesu...

Šňůra nejvyšší kvality pro všechny milovníky moderní rybařiny. NEXO 12 je pletená z dvanácti jednotlivých mikrovláken! Díky novému procesu pletení má šňůra přesný kulatý průřez, je silnější a hladší. 

Šňůra nejvyšší kvality pro všechny milovníky moderní rybařiny. NEXO 12 je pletená z dvanácti jednotlivých mikrovláken! Díky novému procesu pletení má šňůra přesný kulatý průřez, je silnější a hladší. Zásadním parametrem je i zvýšená odolnost vůči oděru! K tomu přispívá i fakt, že je šňůra povrchově upravená, díky čemuž se mnohem lépe odvíjí z cívky navijáku a klouže mezi očky prutu. Dokážete s ní nahazovat i malé nástrahy a díky povrchové úpravě se podstatně snížil hluk šňůry. Všechny uvedené vlastnosti mají mimo jiné zásadní vliv na přesnější nahazování, které je v dnešní době velmi žádané, zejména v závodní přívlači. Prémiovou šňůru NEXO 12 využijete při rybolovu na malých potocích, větších jezerech či při extrémním hlubinném rybolovu. Díky široké paletě průměrů si na své přijdou vyznavači všech stylů.

Vynikající produkt Delphin Šňůra Nexo 12 je k dostání prostě tady na webu v sekci návazcové šňůry! Nyní najdete kvalitní kusy ve zmiňované sekci za akční cenu. Věhlasný výrobce Delphin pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment Udělejte si radost! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete více kousků od dodavatele Delphin. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Delphin Šňůra Nexo 12 - 0,10mm 15lbs 1300m od společnosti s výborným jménem Delphin je k dostání momentálně v naši nabídce téměř zdarma. Zrovna nyní za cenu 1 571 Kč.