Delphin Šňůra Hero 8 fluo žlutá –

Delphin HERO 8 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 8. Delphin HERO 8 je spolehlivá šňůra za výbornou... více informací »
Delphin Šňůra Hero 8 fluo žlutá -
Značka: Delphin
50 Kč
Více informací
Delphin HERO 8 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 8. Delphin HERO 8 je spolehlivá šňůra za výbornou...

Delphin HERO 8 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 8.

Delphin HERO 8 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 8. PE mikrovláken. Díky tomu nabývá výbornou nosnost, téměř nulovou průtažnost a mnohem jemnější povrch oproti 4. vláknovými šňůrami.

Šňůra je navíc povrchově upravena, čímž je eliminována její nasákavost. Díky široké škále nabízených průměrů a nosností, je Delphin HERO 8 vhodná pro přípravu koncové montáži ve většině rybolovných technik.

Hodně povedený výrobek Delphin Šňůra Hero 8 fluo žlutá – je dostupný také tu na našem webu ve známé sekci návazcové šňůry! Nyní si můžete koupit jiné produkty ve zmíněné sekci na pár kliknutí!

Kvalitní produkt Delphin Šňůra Hero 8 fluo žlutá - 0,12mm 8,20kg 15m od dodavatele zboží Delphin máte možnost sehnat v naší online nabídce za nejnižší cenu. Zrovna nyní za cenu 50 Kč.