Delphin Šňůra Hero 8

Delphin HERO 8 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 8. PE mikrovláken. Delphin HERO 8 je spolehlivá... více informací »
Delphin Šňůra Hero 8
Značka: Delphin
50 Kč
Více informací
Delphin HERO 8 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 8. PE mikrovláken. Delphin HERO 8 je spolehlivá...

Delphin HERO 8 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 8. PE mikrovláken.

Delphin HERO 8 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 8. PE mikrovláken. Díky tomu nabývá výbornou nosnost, téměř nulovou průtažnost a mnohem jemnější povrch oproti 4. vláknovými šňůrami.

Šňůra je navíc povrchově upravena, čímž je eliminována její nasákavost. Díky široké škále nabízených průměrů a nosností, je Delphin HERO 8 vhodná pro přípravu koncové montáži ve většině rybolovných technik.

Tento velmi žádaný produkt jde nakoupit rovněž tady na našich stránkách umístěný v kategorii návazcové šňůry! Připravili jsme ještě další výrobky ve zmiňované rubrice v akci! Tato značka Delphin může nabídnout kvalitní výrobky.

Velmi prodávaný výrobek Delphin Šňůra Hero 8 zelená - 0,12mm 8,20kg 15m od dodavatele kvalitních produktů Delphin je k dostání zde za příznivou cenu. Za bezkonkureční cenu 50 Kč.