Delphin Šňůra Hero 4 fluo

Delphin HERO 4 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 4. PE mikrovláken. Delphin HERO 4 je spolehlivá... více informací »
Delphin Šňůra Hero 4 fluo žlutá
Značka: Delphin
45 Kč
Více informací
Delphin HERO 4 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 4. PE mikrovláken. Delphin HERO 4 je spolehlivá...

Delphin HERO 4 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 4. PE mikrovláken.

Delphin HERO 4 je spolehlivá šňůra za výbornou cenu, která je vyhotovena systematickým pletením 4. PE mikrovláken. Díky tomu nabývá výbornou nosnost a téměř nulovou průtažnost.

Šňůra je navíc povrchově upravena, čímž je eliminována její nasákavost. Díky široké škále nabízených průměrů a nosností, je Delphin HERO 4 vhodná pro přípravu koncové montáži ve většině rybolovných technik.

Tento diskontní produkt můžete najít již dnes na webu v sekci návazcové šňůry! Nyní můžete koupit zlevněné produkty ze zmíněné sekce v bezva akci! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele Delphin. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka Delphin vám nabízí velmi kvalitní sortiment.

Vynikající produkt Delphin Šňůra Hero 4 fluo žlutá - 0,12mm 8,20kg 15m od společnosti se zárukou kvality Delphin jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách za parádní cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 45 Kč.