Delphin Šňůra Astro 8 20m

Splétaná šňůra pletená z osmi PE vláken do kulatého průřezu. Vyznačuje se vysokou odolností vůči oděru a silou v uzlu. Šňůra ASTRO 8 je... více informací »
Delphin Šňůra Astro 8
Značka: Delphin
104 Kč
Více informací
Splétaná šňůra pletená z osmi PE vláken do kulatého průřezu. Vyznačuje se vysokou odolností vůči oděru a silou v uzlu. Šňůra ASTRO 8 je...

Splétaná šňůra pletená z osmi PE vláken do kulatého průřezu. Vyznačuje se vysokou odolností vůči oděru a silou v uzlu. Šňůra ASTRO 8 je dokonale hladká díky těsnému pletení jednotlivých vláken.

Splétaná šňůra pletená z osmi PE vláken do kulatého průřezu. Vyznačuje se vysokou odolností vůči oděru a silou v uzlu. Šňůra ASTRO 8 je dokonale hladká díky těsnému pletení jednotlivých vláken. Má nulovou průtažnost, a tak bude detekce záběrů okamžitá. Povrch šňůry je potažen speciálním povlakem, díky kterému je velmi jemná, má velmi malý odpor ve vodě a je také méně hlučná. Díky široké paletě průměrů si na své přijdou vyznavači všech stylů přívlače a feederu.


Diskontní produkt máte možnost sehnat právě zde u nás v populární kategorii návazcové šňůry. Nyní můžete koupit oblíbené produkty z naší kategorie za extra cenu! Značka Delphin má v nabídce vysoce kvalitní zboží To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Delphin. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný a žádaný výrobek Delphin Šňůra Astro 8 20m - 0,08mm 10,6lbs od známého předního výrobce Delphin snadno pořídíte v naší aktuální nabídce v bezva akci! Produkt momentálně prodáváme za 104 Kč.