Delphin prut toxic 2g 2,13 m 5-25 g

Často hledaný produkt Delphin prut toxic 2g 2,13 od společnosti se zárukou kvality DELPHIN lze zakoupit v naší aktuální nabídce za báječnou cenu! Nyní můžete mít za 1 222 Kč. EAN: 8586018488921
Delphin prut toxic 2g 2
Značka: DELPHIN
1 222 Dostupnost: SKLADEM
Zjistit dostupnost »

Popis produktu

Rychlý, pevný a odolný blank vyrobený z kvalitního 30T uhlíku a osazený pevnými lehkými očky, zaručuje maximální spolehlivost při zdolávání velkých štik, candátů či jiných zubatých obyvatel revíru. Díky vyváženému blanku se nemusíte bát ani pořádně švihnout při nahazování s většími nástrahami. Prut je oproti předchůdci ve spodní části až po naváděcí očko zesílený PowerWrap technologií. Její podstata spočívá v dodatečném vinutí karbonu kolem blanku, což zaznamenáte už při prvotním kontaktu s prutem. Kromě vizuálnímu efektu však výrazně navyšuje hlavně odolnost blanku, ale také minimalizuje možnost mechanického poškození přetížením.
Netradiční fialový design je podtržen netradičním provedením kvalitního Seaguide sedla a také neobvyklou barevnou kombinací NEO FOAM pěnových prvků na rukojeti. Právě ty jsou po blanku další výraznou změnou. Drží se totiž výrazně pohodlněji než jeho předchůdce a v ruce s ním přestanete počítat hodiny a počet náhozů. TOXIC 2G je nekompromisní a nezastavitelný prut!
Pokud rádi vyčníváte z řady, ale chcete i velmi kvalitní prut, tak volba je až TOXIC-ky jasná.
Technické parametry:

Průměr blanku nad rukojetí: 10 mm
Rukojeť: NEO FOAM
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 32 cm