Delphin Pouzdro na olova Area

Taška Lead bag byla navržena na přechovávání rybářských závaží, či krmítek. Delphin AREA je špičkově zpracovanou sérií tašek určených pro... více informací »
Delphin Pouzdro na olova
Značka: Delphin
524 Kč
Více informací
Taška Lead bag byla navržena na přechovávání rybářských závaží, či krmítek. Delphin AREA je špičkově zpracovanou sérií tašek určených pro...

Taška Lead bag byla navržena na přechovávání rybářských závaží, či krmítek.

Delphin AREA je špičkově zpracovanou sérií tašek určených pro kaprový rybolov v neopakovatelném designu CARPATH. Bezchybné šití, silné zipy, ergonomické střihy. To je Delphin AREA!

Taška Lead bag byla navržena na přechovávání rybářských závaží, či krmítek. Právě pro tento účel je Lead bag plně vyztužen pevnými stěnami ze všech stran. Vnitřek je rozdělen na 4 přihrádky, které jsou pevně sešité, což brání závaží přesouvat se mezi přihrádkami během přenosu. Z vnitřní strany vnějšího krytu je zipovatelná síťovaná kapsa pro uchování různých trubiček, bužírek nebo jiného příslušenství, které je třeba při výrobě montáže. Vzhledem k předpokládané vysoké hmotnosti naplněné tašky je Lead bag osazen rukojetí s dodatečnou EVA výztuží pro pohodlné nošení.

Technické parametry:

  • Rozměry: 25x20x10cm
  • Vnitřní kapsa: 23x18cm
  • Rozměr přepážek uvnitř: 4ks 9x12cm

Kamufláž CARPATH je unikátním a patentovaným designovým vzorem, který v sobě skloubil maskovací vizuál kamufláže a siluety kaprů, které tuto kamufláž tvoří. Tento jedinečný a neopakovatelný návrh pochází kompletně z dílny značky Delphin a posouvá hranice vašeho rybářského vybavení do zcela nové dimenze.

Ve slevě kus Delphin Pouzdro na olova Area máte možnost najít nyní tu na našich stránkách umístěný v sekci tašky na zátěže! Nyní můžete koupit zlevněné výrobky z této známé kategorie jednoduše online!

Kvalitní a oblíbený produkt Delphin Pouzdro na olova Area LEAD Carpath s pečetí kvality od značky Delphin máte možnost najít zde teď právě za parádní cenu. Nabídka od 524 Kč.